Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Tworzyjanów

Tworzyjanów, dolnośląskie

  • 200 000 zł
  • 3 699 m²
  • 54,07 zł/m²

Zdjęcie

Wojciech Gniadzi...

Skontaktuj się

Działka budowlana Tworzyjanów

Tworzyjanów, dolnośląskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

200 000 zł

3 699 m²

54,07 zł/m²

Działka budowlana Tworzyjanów

Zaktualizowane: 19 maja 2026

200 000 zł 3 699 m² 54,07 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 200 000 zł (54,07 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 3 699 m²
  •   kształt: nieregularny; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd, woda w drodze

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Szukasz miejsca pod budowę domu, które zapewni spokój, przestrzeń i prywatność - bez zabudowy okno w okno i kompromisów typowych dla niewielkich działek? Ta nieruchomość daje taką możliwość. Pozwala na realizację domu jednorodzinnego, a jednocześnie oferuje dużą przestrzeń wokół idealną na ogród, zieleń i komfortowe życie na co dzień.

Na sprzedaż działka nr 96/2 położona w Tworzyjanowie (gmina Marcinowice), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. (...)

Agent

Wojciech Gniadzik

608 409...

608 409 357

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Wojciech Gniadzik

608 409...

608 409 357

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Wojciech Gniadzik

Zostaw telefon, oddzwonimy